Serie A

Slavlje Intera nad Atalantom, dva gola Džeke

Atalanta je u nedjelju u utakmici 15. kola Serie kod kuće doživjela poraz, bolji je sa 3-2 bio Inter.
Sport / Nogomet | 13. 11. 2022. u 14:54 Bljesak.info/Hina

Povela je Atlanta u 25. minuti nakon što je sudac sudio penal, a Lookman je bio precizan s bijele točke. No Inter izjednačuje 11 minuta kasnije, a strijelac je Džeko koji i u 56. minuti zabija za vodstvo Intera 2-1.

Prednost gostujuće momčadi narasla je na 3-1 nakon što je u 61. minuti Palomino zabio autogol. No, 16 minuta kasnije se iskupio i zabio za Atalantu za 3-2.

Edin Džeko odigrao je cijeli susret za Nerazzurre.

Vodeći sastav talijanskog nogometnog prvenstva Napoli u svom je posljednjem nastupu pred stanku zbog Svjetskog prvenstva u susretu 15. kola u subotu na svom terenu svladao Udinese sa 3-2 (2-0).

Napoli je dominirao tijekom prvih sat vremena dvoboja i poveo 3-0 golovima Osimhena (15), Zielinskog (31) i Elmasa (58).

Pred kraj dvoboja Udinese je iskoristio dekoncentraciju u domaćoj obrani te preko Nestorovskog (79) i Samardžića (82) smanjio na 3-2 pa je Napoli u završnici grčevito branio minimalnu prednost.

Nogometaši Bologne u posljednjoj su utakmici subottnjeg programa na svom terenu uvjerljivo nadigrali Sassuolo sa 3-0 (1-0).