KS Tueren d.o.o. Široki Brijeg

Natječaj za posao: Direktor proizvodnje

Gospodarstvo / Promo | 04. 03. 2022. u 14:20 Promotivni tekst

KS Tueren d.o.o. Široki Brijeg, društvo za proizvodnju aluminijskih i PVC vrata i prozora, profila i drugih proizvoda od aluminija i PVC-a, projektiranje aluminijskih sistema, površinska zaštita aluminija i strojna obrada aluminija i PVC-a

raspisuje JAVNI NATJEČAJ za slijedeće radno mjesto:

Direktor proizvodnje (m/ž) - 1 izvršitelj

Uvjeti za radno mjesto:

• VSS
• Napredno služenje MS Office aplikacijama
• Napredno znanje njemačkog i engleskog jezika
• Višegodišnje iskustvo na rukovodećim poslovima
• Visoka razina poznavanja rada proizvodnje kao i izrade tjednih, mjesečnih i godišnjih izvještaja
• Izražene organizacijske sposobnosti kao i sposobnost planiranja
• Odgovorna, inicijativna osoba, sposobna za kvalitetno upravljanje ljudima i operacijama
• Vozačka dozvola B kategorije

Opis posla:

• Planiranje, koordinacija, kontrola, analiza i optimizacija proizvodnog procesa
• Odgovornost za definiranje i provedbu planova proizvodnje, definiranje dnevnih i radnih zadataka te praćenje rokova njihova izvršenja, unapređenja rada svih proizvodnih pogona
• Provedba planova i zadataka, organizacije rada i upravljanja procesom proizvodnje svih proizvodnih pogona uz optimalno korištenje proizvodnih kapaciteta, u cilju postizanja maksimalne produktivnosti i ekonomičnosti proizvodnog procesa
• Kontinuirana kontrola i evaluacija rada voditelja i svih radnika po organizacijskim cjelinama u svakom od proizvodnih pogona
• Tjedni i mjesečni izvještaji direktoru Društva i članovima Uprave o ostvarenim rezultatima, planovima ili problematici
• Odgovornost za provedbu svih internih i zakonskih obaveznih pravilnika, uputstva i procedura
• Osiguranje kvalitete, efikasnosti, sigurnosti te poštovanja ekoloških standarda

Vještine:

• Samoinicijativnost;
• Sposobnost prepoznavanja problema, uzroka problema te proaktivnog predlaganja rješenja;
• Vodstvo i organizacijske vještine, kompetencije upravljanja ljudima i procesima;
• Usmjerenost na postizanje ciljeva;
• Preciznost, sistematičnost;
• Komunikacijske vještine;
• Pouzdanost i lojalnost

Nudimo:

• Poticajnu i dinamičnu radnu atmosferu
• Dobre uvjeta rada uz mogućnost usavršavanja i napredovanja u stabilnom i perspektivnom Društvu
• Stimulativna i redovna osobna primanja

Lokacija: Industrijska zona Knešpolje, Široki Brijeg

Prijava kandidata treba sadržavati životopis, adresu i kontakt telefon.

Pri prijavi na natječaj, u naslovu maila, obavezno navedite poziciju na koju se javljate.

Natječaj je otvoren do 17.3.2022. godine, a prijave slati na:

e-mail: [email protected]

Nepotpune i neblagovremene prijave neće se razmatrati.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti pozvani na intervju.