U prvom poluvremenu

VIDEO I Rukometni derbi u Hrvatskoj prekinut

Teško je reći koliko je to bilo bolno, koliko je bilo namjere Bezjaka, ali se Josić jednostavno srušio na teren. Krenulo se s ukazivanjem pomoći delegatu. Nakon više od pola sata prekida odlučeno je kako neće biti nastavka utakmice.
Sport / Rukomet | 08. 04. 2024. u 00:54 Bljesak.info

Derbi 5. kola Lige za prvaka prvenstva Hrvatske za rukometaše između Nexea i Zagreba prekinut je sedam sekundi prije kraja prvog poluvremena pri vodstvu gostiju 16:9. Do incidenta je došlo dok su igrači Nexea protestirali zbog odluke sudaca Juranovića i Mrvice, koji su poništili pogodak Fahrudina Melića i umjesto toga dosudili sedmerac za domaće.

Jedan od najžešćih u protestima bio je upravo 37-godišnji Slovenac Bezjak, koji je na traženje delegata Josića dobio dvije minute isključenja. Stvorila se velika gužva oko zapisničkog stola, delegat Josić je razgovarao s igračima Nexea, a onda je Bezjak po izlasku s terena zakačio tijelom delegata Josića.

.

Do prekida najbolji igrač na terenu bio je Zagrebov veteran Timur Dibirov sa sedam golova. Na ljestvici uoči ovog dvoboja Zagreb je vodeći s osam bodova koliko imaju i druge Sesvete, dok je Nexe treće sa šest bodova.