Sedam odličja u Sarajevu za JK Neretva

Srebrene medalje osvojili su Antonio Aničić, Jelena Ćeško i Leona Puce.
Sport / Ostali sportovi | 10. 04. 2023. u 11:00 Bljesak.info

Judo klub Neretva u Mostar je iz Sarajeva donio novih sedam odličja različitog sjaja.

Naime, članovi JK Neretva u nedjelju 9. travnja nastupili su na Međunarodnom judo turniru u Sarajevu, točnije na Memorijalu Vinko Šamarlić koji je okupio preko 400 natjecatelja iz oko 44 judo kluba.

Mostarska Neretva nastupila je sa svojih 13 natjecatelja, a u Mostar su se vratili sa sedam sjajnih odličja.

Srebrene medalje osvojili su Antonio Aničić, Jelena Ćeško i Leona Puce. Broncom su se okitili  Jakov Zovko, Gabriel Aleksandar Ćeško, Karlo Kljajo i Adnan Gološ.

Peta mjesta ovoga puta su osvojili David Zovko, Ermin Gološ, Ivano Doko i Pavle Bošnjak.

Na sedmom mjestu su završili Karlo Marić i Danis Gološ, priopćeno je iz JK Neretva.