Finale u bojama bh reprezentativaca

Kerschoffset Kamgrad i i Biberon Koestlin u finalu

Momčad za koju igraju Skuhan, Jelić, Bošković, Kahvedžić, Pantić je veliki dio posla obavila spretnim golom Roberta Grbića u 25.minuti. U 31. minuti je prekršajem zaustavljen Kahvedžić, a siguran sa sedam metara je bio Žiga Čeh.
Sport / Ostali sportovi | 28. 12. 2022. u 21:47 Bljesak.info

U velikom finalu 51. izdanja malonogometnog turnira Kutija šibica igrat će Kerschoffset Kamgrad i Biberon Koestlin. Prvo je Kerschoffset Kamgrad u tvrdoj utakmici bez previše uzbuđenja savladao CB Sea Wolf Gradnju Elez 3:0.

Na kraju je u samom finišu utakmice jednu kontru golom zaključio Kristijan Pantić. Drugo polufinale je bilo daleko zanimljivije, pogotovo u drugom poluvremenu. Poliklinika Milivojević je golovima Zvonimira Šućura i Filipa Novaka stigla do velikih 2:0, ali se Biberon Koestlin nije predavao. Krenuli su riskirati s čovjekom više u polju i to im se isplatilo.

Prvo je Ferreira Alves smanjio na 1:2, dok je pola minute prije kraja, nakon udarca Jelovčića, Čekol dao autogol za 2:2. U raspucavanju sedmeraca Luka Pavlović je skinuo dva igračima Poliklinike Milivojević, pa je Biberom Koestlin za koji igraju Marin Sesar, Luka Suton i Blago Gašpar otišla u finale koje je na rasporedu od 19 sati i 15 minuta.