Petra Bandić i Marija Marojević

Dva zlata za Karate klub Zrinjski na Ilidža Openu

Zlato u svojim kategorijama su osvojili Petra Bandić (djevojčice -40 kg) i Marija Marojević u kategoriji U-21 (+68 kg).
Sport / Ostali sportovi | 12. 03. 2018. u 10:00 Bljesak.info

Karate klub Zrinjski iz Mostara osvojio je dvije zlatne medalje na 13. Ilidža Openu 2018. gdje su nastupili sa šest natjecatelja.

Zlato u svojim kategorijama su osvojili Petra Bandić (djevojčice -40 kg) s čime je nastavila apsolutnu dominaciju u toj kategoriji u zadnjih godinu dana i Marija Marojević u kategoriji U-21 (+68 kg).

Odličan turnir su odradile Marija Mandić koja je nakon tri borbe izgubila u borbi za odličje i Mia Đinkić kojoj je nedostajalo samo malo sreće da izbaci europsku prvakinju iako je vodila 2:0 to joj nije bilo dovoljno.

Trener Marko Opančar je rekao da su rezultati očekivani jer se kontinuirano kroz proces treninga taktička i tjelesna sprema podižu na višu razinu i rezultati za dobar rad ne izostaju. Nakon nekoliko dobrih rezultata sprema se završnica sezone na kojem Karate klub Zrinjski već sljedeći vikend nastupa na Jadran Kupu u Splitu sve u pripremama za prvenstvo države koje slijedi.