Travnik Open

Tri zlata za karate klub Zrinjski

U konkurenciji 620 natjecatelja iz 4 države Zrinjski je nastupio sa 7 natjecatelja i osvojio 4 odličja od čega čak 3 zlatna i jedno srebrno.
Sport / Ostali sportovi | 05. 03. 2018. u 15:07 Bljesak.info

Karate klub Zrinjski je u subotu 3.3.2018. godine nastupio na  1. Travnik Openu u organizaciji karate kluba Vezir Travnik.

Zlatom u svojim kategorijam su se okitili Petra Bandić,  Dora Rezić, Marija Marojević dok je srebrno odličje osvojila Marija Mandić sve u borbama. Broj odličja je mogao biti i veći da Ivan Kraljević nije izgubio u borbi za odličje, priopćeno je.

Trener Marko Opančar je vrlo zadovoljan rezultatima sa naglaskom da očekuje i bolje rezultate na turnirima koji slijede u prvom redu na turniru na Ilidži i na kupu Jadrana koji slijedi, a sve u pripremi za državno prvenstvo.