Dva susreta Premiershipa

West Ham je slavio u gostima, Newcastle se izvukao u posljednjim trenucima

West Ham je uzeo tri boda, a samo par sati prije utakmice njegovi navijači su dobili informaciju kako su poplarni "čekičari" spremni izdvojiti 36,5 milijuna funti za Lucasa Paquetu iz Lyona.
Sport / Nogomet | 28. 08. 2022. u 17:52 Bljesak.info

Napokon mogu malo odahnuti navijači West Hama. Momčad je izborila nastup u Europi ove godine, dok je danas napokon u prvenstvu stigla do prve pobjede. I to gostima protiv Aston Ville koju muče slični problemi kao i West Ham s obzirom da su igrači nakon trećeg poraza ove sezone izviždana na kraju. Da stvar bude gora po Villu, Philippe Coutinho je morao napustiti igru zbog ozljede.

Iako su imali inicijativu domaći, posebno u prvom poluvremenu, nisu uspjeli doći do gola. Bolje rečeno jesu, ali je on ispravno poništen u 16.minuti. West Ham je čekao svoju priliku i ona je došla u 74.minuti, Pablo Fornals je bio strijelac.

Allan Saint-Maximin postigao je sjajan pogodak za izjednačenje u 90. minuti koji je spasio Newcastle poraza. Ta sam završnica susreta Wolverhampton - Newcastle je bila izuzetno zanimljiva. Saint-Maximin je prijetio opasno, njegov šut je obranio golman domaćih dok je Elliot Anderson pogodio prečku. Wolverhampton je dugo vodio golom Rubena Nevesa iz 38.minuti, ali je na kraju završilo 1:1.