Premier League

Ukrajinac od sto milijuna eura konačno zabio za Chelsea

Igrači Mauricija Pochettina poveli su u 18. minuti kada je svoj prvijenac u dresu Chelseaja zabio Mihajlo Mudrik i to na asistenciju Colwilla.
Sport / Nogomet | 02. 10. 2023. u 23:09 Bljesak.info

Chelsea je u posljednje tri premierligaške utakmice zabilježio dva poraza uz jedan remi i niti jedan jedini zabijeni pogodak. A onda je stiglo gostovanje na Craven Cottageu kod Fulhama.

Igrači Mauricija Pochettina poveli su u 18. minuti kada je svoj prvijenac u dresu Chelseaja zabio Mykhailo Mudryk i to na asistenciju Colwilla.

Očito je kako se Ukrajinac od 100 milijuna eura vidno popravio u formi, a i u najavi susreta je njegov trener istaknuo kako je jako napredovao u posljednje vrijeme.

Međutim, ostavio ga je Pochettino u svlačionici na poluvremenu i to vjerojatno zbog ozljede.

A 71 sekundu nakon što je Mudryk probio Fulham, njegovim primjerom poveo s i Broja koji je pospremio loptu u mrežu za 2-0.

GOLOVI

Do kraja utakmice je bilo još nekih poluprilika s obje strane, ali se rezultat više nije mijenjao.