Neugodan poraz

Guardiola 'prozvao' Matea Kovačića

Joško Gvardiol cijeli je susret pratio s klupe, dok je Mateo Kovačić odigrao 65. minute u neugodnom porazu.
Sport / Nogomet | 02. 10. 2023. u 11:39 Bljesak.info

Manchester City upisao je drugi uzastopni poraz, nakon Newcastlea u Liga kupu, Wolverhampton je bio bolji od Građana 2:1 na domaćem terenu u 7. kolu Premier lige.

Nakon susreta Pep Guardiola izrazio je nezadovoljstvo pristupom svoja dva veznjaka, a jedan od njih je naš reprezentativac, prenosi Gol.hr

''Nismo dobro napadali. Nedostajalo nam je tečnosti u prijenosu lopte i zato smo se mučili u tranzicijskim akcijama. Kad se protivnici dobro brane, Kovačić i Ruben moraju napadati centralne braniče, a oni to nisu radili. Otežali su nam igru. Moji igrači znaju što trebaju činiti'', detektirao je španjolski stručnjak.

Građani tijekom tjedna nastavljaju svoj put u Europi, u srijedu ih čeka njemački Leipzig, a već za vikend gostuju kod Arsenala na Emiratesu.