Marseille tražio devetu pobjedu zaredom

Tudor ljut na suce, ništa od rekorda

"Za mene je to jedanaesterac i crveni karton. Ovo je najveća greška u nogometu koju sam vidio otkako je uveden VAR. Meni je to neobjašnjivo" požalio se Tudor na konferenciji za novinare.
Sport / Nogomet | 29. 01. 2023. u 10:38 Bljesak.info

Bio je jako blizu. Devet uzastopnih pobjeda je lovio Marseille zajedno s Igorom Tudorom. Rekord koji je star čak 91 godinu. Na kraju je derbi Marseille - Monaco na Velodromeu završio bez pobjednika 1:1. Da stvar bude gora, oba gola su postigli igrači Marseillea.

Gosti su poveli autogolom Veretouta u 17. minuti, dok je konačnih 1:1 postavio Sanchez u 47. Igor Tudor je bio posebno ljut na suca
Jeremiea Pignarda koji u 73. minuti nije dosudio jedanaesterac za Marseille Po njemu nije bilo ničeg spornog u duelu Guillerma Maripána i reprezentativca BiH Seada Kolašinca.

Predsjednik Marseillea Pablo Longoria također se čudio:

"Majko moja... Čemu služi VAR"? pitao se Longoria.

Mogli su postići i više pogodaka, kao i mi u nastavku utakmice. Mi smo imali probleme u prvom poluvremenu, ali vratili smo se u igru. Tijekom sezone događaju se različiti rezultati. No, kad ne možete pobijediti, važno je ne izgubiti" poručio je hrvatski strateg na klupi francuskog velikana.