Premiership

Tottenham pobjedom u londonskom derbiju skočio na četvrto mjesto

U susretu 24. kola engleskog nogometnog prvenstva Tottenham je pobijedio West Ham s 2-0 skočivši na četvrto mjesto Premier lige.
Sport / Nogomet | 19. 02. 2023. u 22:24 Bljesak.info

Spursi su pobjedom protiv "Čekićara" preskočili Newcastle United i sada drže četvrto mjesto, posljednje koje osigurava Ligu prvaka.

Londonski sastav je poveo u 56. minuti preko Emersona, a na 2-0 povisio je Son Heung-Min u 72. minuti. GOLOVI

U prvom nedjeljnom susretu Manchester United je na Old Traffordu pobijedio Leicester City s 3-0.

United je poveo u 25. minuti golom Marcusa Rashforda, a isti je igrač u 58. minuti zabio i za 2-0.

Rashford je ove sezone zabio ukupno 23 gola u svim natjecanjima i vodeći je strijelac Uniteda, međutim čak 15 golova zabio je u 17 nastupa nakon Svjetskog prvenstva u Kataru.