La Liga

Sevilla pritiska Real; Rakitić asistirao u novoj pobjedi

Nogometaši Seville slavili su u 20. kolu Primere u gostima kod Cadiza s 1-0, a Ivan Rakitić je asistirao za jedini gol na utakmici.
Sport / Nogomet | 04. 01. 2022. u 00:15 Bljesak.info

Nogometaši Seville u ovome su trenutku jedini istinski pratitelji Real Madrida na ljestvici španjolske Primere.

Andalužani su slavili u 20. kolu Primere u gostima kod Cadiza s 1-0, a Ivan Rakitić je asistirao za jedini gol na utakmici.

Protivnik zagrebačkog Dinama u Europa ligi poveo je u 58. minuti nakon briljantnog dodavanja Rakitića za Argentinca Ocamposa.

Sevilla je na drugom mjestu smanjila zaostatak za liderom Realom na pet bodova, a Andalužani imaju i utakmicu manje.

Athletic Bilbao je slavio u Pamploni protiv Osasune s 3-1 zahvaljujući hat-tricku 21-godišnjeg Iohana Sanceta. Ante Budimir je igrao za domaćine do 63. minute.

Villareal je s 5-0 na svom terenu demolirao fenjeraša Levante. GOLOVI