La Liga

Real uvjerljiv protiv Celte, odlična partija Modrića

Nogometaši Real Madrida slavi su kod kuće s 4-0 protiv Celte u 28. kolu španjolskog prvenstva. Konce igre imao je u svojim nogama Luka Modrić...
Sport / Nogomet | 10. 03. 2024. u 21:15 Bljesak.info

To je Kraljevskom klubu dvadeset i prva pobjeda čime su prednost pred drugoplasiranom Gironom ponovno vratili na sedam bodova.

Real Madrid prvi je gol protiv Celte zabio u 21. minuti, a strijelac je Vinicius Junior, drugi je zabio Antonio Rudiger (79.) uz pomoć gostujućeg vratara.

U finišu susreta treći je u svoju mrežu pospremio Carlos Dominguez (88), a konačni rezultat utakmice postavio je Turčin Arda Guler (90+4) svojim prvim golom za Real.

Luka Modrić je igrao do 83. minute i bio je najbolji igrač susreta.

Luka je imao 119 dodira s loptom te 86 točnih dodavanja, od čega ih je čak osam bilo ključnih. Uz to, imao je i šest preciznih centaršuteva i svih pet dugih lopti, a i kreirao je dvije velike prigode.

Kapetan Vatrenih je prilikom izlaska iz igre za svoj nastup dobio ovacije cijelog stadiona.

Sažetak utakmice POGLEDATI OVDJE

Nogometaši Alavesa i Athletic Bilbaoa također su ubilježili pobjede u 28. kolu španjolske Primere.

Alaves je na svom terenu svladao Rayo Vallecano s 1-0 i pobjegao iz opasne zone. Strijelac pobjedničkog pogotka bio je Andoni Gorosabel u 44. minuti.

Athletic je u gostima pobijedio Las Palmas s 2-0 i došao na svega dva boda od četvrte pozicije koja vodi u Ligu prvaka.

Za klub iz Bilbaoa pogađali su Gorka Guruzeta (31.) i Coco-Bassey Oubina (65-ag.). GOLOVI

Nogometaši Girone su u subotu pred svojim navijačima svladali Osasunu 2-0. Portu i Savio bili su strijelci za katalonski klub. GOLOVI