La Liga

Real u drugom poluvremenu slomio Mallorcu

Nogometaši madridskog Reala svladali su u gostima Mallorcu 3-0 u posljednjoj utakmici 28. kola španjolske La Lige, postigavši sve golove u drugom dijelu igre.
Sport / Nogomet | 14. 03. 2022. u 23:01 Bljesak.info

Nakon prvog poluvremena, u kojem je domaći sastav bio opasniji, vodeća momčad lige je suparnika slomila u nastavku dvoboja.

U 55. minuti je Real poveo i to nakon pogreške domaće obrane. Strijelac je bio Vinicius Junior.

Nakon toga je ponovno na scenu stupio sjajni Karim Benzema koji je prvo u 77. minuti realizirao jedanaesterac.

Sjajni Francuz je u 82. sve okončao svojim drugim golom za konačnih 3-0, pogodivši glavom na sjajnu asistenciju Marcela.

Hrvatski reprezentativac Luka Modrić u igru je za Real ušao u 60. minuti, a s ovom pobjedom je Real pobjegao drugoplasiranoj Sevilli na velikih deset bodova. Mallorca je ostala, pak, na 16. mjestu, piše Hina.