La Liga

Gol i asistencija Modrića za važnu pobjedu Reala

Nogometaši Reala svladali su u 27. kolu Primere u Madridu Real Sociedad s 4-1, a jedan sjajan pogodak i asistenciju upisao je Luka Modrić.
Sport / Nogomet | 05. 03. 2022. u 23:32 Bljesak.info

Gosti iz San Sebastiana došli su do vodstva u desetoj minuti pogotkom iz jedanaesterca koji je realizirao španjolski reprezentativac Mikel Oyarzabal.

No, u zadnjih pet minuta poluvremena uslijedio je preokret koji je inicirao Modrić. Prvo je asistirao u 40. minuti Francuzu Edoardu Camavingi za izjednačenje, a potom je u 43. dalekometnim udarcem lijevom nogom u rašlje doveo Real u vodstvo.

U drugom dijelu su Benzema (76) i Asensio (79) potvrdili pobjedu Reala, a Modrić je u 82. minuti ispraćen ovacijama s terena. Na kraju je proglašen igračem utakmice. GOLOVI

Real vodi sa 63 boda i povećao je svoju prednost ispred Seville, koja ima 55 bodova.

Rezultati:

Osasuna - Villarreal 1-0, Avila (63)
Espanyol Barcelona - Getafe 2-0, Cabrera (17), Cabaco (27ag)
Valencia - Granada 3-1, Guedes (48), Max. Gomez (51), Soler (62pen) / Jaume (56ag)