La Liga

Barcelona pomela Osasunu na Campu Nou

Ovo je četvrta pobjeda Barcelone u nizu, a posljednji poraz upisali još prošle godine početkom prosinca.
Sport / Nogomet | 13. 03. 2022. u 23:20 Bljesak.info

Barcelona je očito preporođena pod vodstvom Xavija, napose u Primeri. U nedjelju su svladali Osasunu na Campu Nou s 4:0.

Seriju golova započeo je Ferran Torres iz penala u 14. minuti. Gavija je srušio Vidal, a sucu nije preostalo ništa nego da pokaže na bijelu točku.

Svega sedam minuta trebalo je Torresu da ponovno zatrese mrežu. Ovog puta završio je sjajnu akciju Barcelone u kojoj mu je gol šansu stvorio Dembele perfektnom loptom u kazneni prostor.

Dembele i u 27. minuti kreira još jednu asistenciju, ovaj put za Aubameyanga koji je utrčavao na peterac i u trku pogodio za 3:0.

Gol za 4:0 pao je u 75. minuti, a strijelac je bio Puig koji je ušao u igru dvije minute ranije umjesto Pedrija.