Liga prvaka

Messi za povijest, Real jedva sa Šahtarom, Juve konačno do pobjede

Benfica i PSG su u skupini H odigrali 1:1. Poveli su gosti u 22. minuti golom Messija kojem su Portugalci 40. momčad kojoj je zabio barem jednom. Prvi je igrač koji je to uspio.
Sport / Nogomet | 06. 10. 2022. u 00:05 Bljesak.info

U susretu 3. kola F skupine aktualni europski prvak Real Madrid je pobijedio Šahtar sa 2-1, a sva tri gola pala su u prvom dijelu.

Kraljevski klub je poveo 2:0 golovima Rodryga (13) i Viniciusa Juniora (28), a u 39. je smanjio Aleksander Zubkov.

U drugom susretu RB Leipzig je pobijedio Celtic sa 3:1 upisavši prvu pobjedu u skupini. Golove za njemački sastav zabili su Christopher Nkunku (27) i Andre Silva (64, 77), dok je za Celtic zabio Jota (48).

U 41. bod domaćinu autogolom 'spasio' je Danilo.

Prvu pobjedu upisao je Juventus koji je s 3:1 bio bolji od Maccabija uz dva golova Rabiota i jedan Vlahovića, dok je za goste strijelac bio David.