Champions League

Chelsea uvjerljiv protiv Milan, još je sve otvoreno u Dinamovoj skupini

U susretu 3. kola E skupine nogometne Lige prvaka Chelsea je u Londonu pobijedio Milan sa 3-0 ostvarivši prvu pobjedu u ovoj sezoni elitnog nogometnog natjecanja.
Sport / Nogomet | 05. 10. 2022. u 23:17 Bljesak.info

"Bluesi" su dominirali od prve minute susreta i talijanski prvak je mogao i teže stradati.

Wesley Fofana je u 24. minuti doveo londonski sastav u vodstvo, u 57. minuti je Pierre-Emerick Aubameyang povisio na 2:0, a pet minuta kasnije je Reece James pogodio za 3:0.

Milan je najbolju priliku imao u posljednjim trenucima prvog dijela. Leao je pucao, Kepa je obranio, a lopta je došla do Krunića koji je s pet metara promašio zicer, piše Hina.

Rade Krunić igrao je za Milan do 65. minute, ako i Mateo Kovačić je za domaći sastav, a Ante Rebić je za goste ušao u igru u 64. minuti.