Počela La liga

Pobjede gostiju na startu španjolske Primere

Sezonu su otvorili Almeria i Rayo Vallecano, a uspješniji su bili gosti rezultatom 2-0. U kasnijem terminu Valencia je na Sanchez Pizjuanu s 2-1 slavila protiv domaće Seville.
Sport / Nogomet | 12. 08. 2023. u 00:30 Bljesak.info

Počela je nova sezona u španjolskoj La Ligi. Valencia je kao gost pobijedila Sevillu 2-1 u drugoj utakmici prvog kola španjolskog prvenstva.

Sezonu su otvorili Almeria i Rayo Vallecano, a ovdje su također uspješniji bili gosti rezultatom 2-0.

Isi Palazon zabio je u 20. minuti iz kaznenog udarca, a osam minuta kasnije na isti je način precizan bio Randy Nteka. GOLOVI

Na utakmici igranoj na Sanchez Pizjuan stadionu, Mouctar Diakhaby doveo je Valenciju u vodstvo u 60. minuti, a domaćin je poravnao deset minuta kasnije pogotkom Youssefa En Nesyrija.

Međutim, Valencia je došla do pobjede u 89. minuti. Strijelac za sva tri boda bio je Javi Guerra. GOLOVI

Ivan Rakitić, koji je odigrao cijelu utakmicu za Sevillu, u 15. minuti zaradio je žuti karton.

U subotu se sastaju: Real Sociedad - Girona, Las Palmas - Mallorca i Athletic Bilbao - Real Madrid.