Poluvrijeme

Mostarski derbi: Veležu prijeti debakl!

HŠK Zrinjski blizu je svoje najuvjerljivije pobjede u gradskim derbijima. Naime, Plemići protiv Veleža na poluvremenu vode s čak 3:0!
Sport / Nogomet | 18. 10. 2023. u 17:26 M.V. | Bljesak.info

HŠK Zrinjski ima četiri pobjede u nizu u mostarskim derbijima, a na pragu je i pete uzastopne. Naime, Zrinjski protiv Veleža vodi 3:0, a ima se igrati još jedno poluvrijeme!

Plemići su očito uhvatili formu i to potvrđuju protiv gradskog rivala. Već nakon šest minuta Zrinjski je vodio s 1:0, a strijelac je na ubacivanje Tomislava Kiša iz slobodnog udarca bio Mario Ćuže.

Bljesak.info / Zrinjski i Velež igraju 45. službeni derbi

Do kraja poluvremena pala su još dva gola, a kuriozitet je da ih je postigao stoper Slobodan Jakovljević. On je prvo odbijenu loptu nakon udarca pospremio u mrežu, da bi pred kraj poluvremena pogodio nakon kornera za velikih 3:0.

Imao je i Velež jednu priliku, no vratar Marić obranio je udarac Nermina Haskića.