Champions League

Milan remizirao s Napolijem i prošao u polufinale Lige prvaka

Nogometaši Milana plasirali su se u polufinale Lige prvaka odigravši 1-1 na stadionu Diego Armando Maradona protiv domaćeg Napolija, čime su obranili prednost (1-0) iz milanskog dvoboja.
Sport / Nogomet | 18. 04. 2023. u 23:25 Bljesak.info

Vodeći pogodak za Milan postigao je francuski napadač Olivier Giroud u 43. minuti, a velike zasluge pripadaju i asistentu, Portugalcu Rafaelu Leau.

Izjednačio je Victor Osimhen na samom kraju utakmice, u trećoj minuti sučevog dodatka, nakon ubačaja iz kuta Giacoma Raspadorija, ali za preokret je ponestalo vremena.

Rade Krunić odigrao je svih 90 minuta za Milan. GOLOVI

Milan će u polufinalu igrati protiv boljeg iz dvoboja Benfice i Intera, u kojem će Inter u srijedu pred svojim navijačima braniti prednost od 2-0 iz prvog dvoboja odigranog u Lisabonu.

Prođe li i Inter, milansko će polufinale dati novog finalistu Lige prvaka, što znači da već sada Italija ima velike izglede da se jedan od njezin klubova nađe u samoj završnici.