Serie A

Milan ostao na vrhu, Interu samo bod

Nogometaši Milana ponovno su se izdvojili na vrhu ljestvice talijanskog prvenstva minimalnom 1-0 (0-0) gostujućom pobjedom protiv Cagliarija u susretu 30. kola.
Sport / Nogomet | 20. 03. 2022. u 09:10 Bljesak.info

Pogodak za Rossonere vrijedan tri boda postigao je Bennacer (59) sjajnim vojelem sa 18 metara nakon što mu je loptu na udarac ostavio Giroud.

Milan sada ima 66 bodova, tri više od drugog Napolija koji je ranije u subotu je Napoli preokretom u drugom poluvremenu sa 2-1 (0-1) svladao Udinese.

Inter je kod kuće igrao 1-1 (0-0) protiv Fiorentine u susretu 30. kola talijanskog prvenstva.

Gosti iz Firence poveli su preko Torreire (50) koji je s pet metara svladao Handanoviča nakon dodavanja Gonzaleza, a samo pet minuta potom konačnih 1-1 postavio je Dumfries (55) udarcem glavom nakon ubačaja Perišića s lijevog krila.

Ovim rezultatom nastavila se kriza "crno-plavih" koji su u posljednjih sedam nastupa u Serie A ostvarili samo jednu pobjedu.