Serie A

MIlan novom pobjedom ponovno na vrhu ljestvice

Iako Rossoneri u ovom meču nisu blistali, na kraju su Leao i Messias zabili golove za pobjedu i s tri nova boda Milan se vratio na vrh Serije A.
Sport / Nogomet | 15. 04. 2022. u 23:13 Bljesak.info

AC Milan je u 33. kolu italijanske Serije A na San Siru savladao Genovu rezultatom 2:0.

Iako Rossoneri u ovom meču nisu blistali, na kraju su Leao i Messias zabili golove za pobjedu i s tri nova boda Milan se vratio na vrh Serije A, gdje je Inter proveo svega dva sata.

Rafael Leao u 11. minuti koristi dodavanje Kalulua i pogađa za prednost Milana od 1:0.

Do kraja poluvremena bilo je još nekih pokušaja, ali sve je izgledalo vrlo siromašno i na odmor se otišlo rezultatom 1:0 u korist domaćih.

Drugi dio susreta protekao je također u nizu neuspješnih pokušaja, a u 87. minuti dolazi kraj svim nadama gostiju da mogu do boda.

Nakon jedne akcije Milana lopta dolazi do Juniora Messiasa, koji iz drugog pokušaja matira Salvatorea Sirigua za pobjedu Milana od 2:0.

Ante Rebić, koji je kreirao priliku za drugi pogodak Milana, zaigrao je od 64., a Rade Krunić od 72. minute za Milan.

Tim Stefana Piolija vratio se na prvo mjesto tabele sa 71 bodom i utakmicom više od Intera, dok je Genoa ostala na 19. mjestu i vodit će veliku borbu za opstanak.