FA Cup

Manchester City preko Chelseaja do finala Kupa

Manchester City izborio je finale FA kupa pobjedom protiv Chelseaja od 1:0. Jedini gol na utakmici zabio je Bernardo Silva u 83.minuti.
Sport / Nogomet | 20. 04. 2024. u 23:46 Bljesak.info

Plasmanom u finale FA Cupa aktualni engleski prvaci nastavljaju s uspjesima na domaćem terenu.

Zbog zdravstvenih problema u sastavu Građana nije bilo napadača Erlinga Haalanda.

Jedini gol na utakmici zabio je Bernardo Silva u 83.minuti. Iskupio se tako tragičar iz raspucavanja penala protiv Reala, gdje je Portugalcu zajedno s Kovačićem udarac obranio vratar Madriđana Andriy Lunin.

Najsporniji trenutak utakmice dogodio se u 56. minuti, kada je slobodni udarac Palmera navodno pogodio Grealisha u ruku, ali sudac je nakon VAR provjere dosudio gol aut za City.

Drugog finalista saznati ćemo u dvoboju Coventryja i Manchester Uniteda, koji se igra u nedjelju.