Trener Hajduka

Leko: ''Žao mi je Zrinjskog''

''Žao mi je Zrinjskog. Gledao sam posljednjih 15 minuta. Jako mi je žao tih momaka, dali su sve od sebe'', kaže Leko.
Sport / Nogomet | 06. 10. 2023. u 14:12 Bljesak.info

Trener splitskog Hajduka Ivan Leko je na konferenciji za medije uoči subotnjeg derbi susreta protiv Rijeke govorio i o mostarskom Zrinjskom.

Aktualni i dvostruki uzastopni prvak Bosne i Hercegovine je sinoć gostovao na Villa Parku gdje je poražen od Aston Ville rezultatom 1:0.

Gol odluke je postigao John McGinn u 94. minuti utakmice, a Leko je istaknuo da nije gledao cijelu utakmicu, no da mu je žao Plemića.

"Gledao sam Marseille - Brighton i AEK - Ajax. Žao mi je Zrinjskog. Gledao sam posljednjih 15 minuta. Jako mi je žao tih momaka, dali su sve od sebe. Bilo je puno utakmica pa sam uživao", kazao je Leko.

Inače, utakmica Rijeka - Hajduk je na rasporedu u subotu sa početkom u 18.30 sati. Splićani s prvoplasirani na tabeli sa 21 bodom iz devet susreta, a Rijeka je druga sa dva boda manje.