Odlično prvo poluvrijeme

Zrinjski hrabar na Villa Parku: Martinez spašavao domaće!

Zrinjski je odlično odigrao prvo poluvrijeme protiv Aston Ville, a gosti su imali i najbolju priliku prvog dijela.
Sport / Nogomet | 05. 10. 2023. u 21:40 M.V. | Bljesak.info

Prvak BiH se nije dao impresionirati ambijentom Villa Parka i kvalitetom Aston Ville. Zrinjski drži 0:0 na poluvremenu utakmice, a zapravo je on bio taj koji može žaliti.

Bljesak.info / Odličnih 45 minuta Zrinjskog u Birminghamu

Naime, iako je Aston Villa od početka očekivano pritiskala prvu priliku imali su gosti, i to kakvu! Mario Tičinović pobjegao je po lijevoj strani i ubacio za Nemanju Bilbiju, a njegov šut krajnjim naporom obranio je vratar Ville i prvaka svijeta Argentine Emiliano Martinez.

Malo kasnije i Tičinović je oprobao svoj udarac, pokazavši da Plemići nimalo nisu impresionirani ambijentom i kvalitetom protivnika.

Unatoč velikom posjedu lopte Aston Villa tek je u samoj završnici zaprijetila Marku Mariću koji je skoro 40 minuta bio besposlen. Tek je Zaniolo uputio udarac prema vratima gostiju, no Marić je bio siguran.

Treba reći i da je Zrinjski bio ravnopravan i na tribinama gdje se pjesma gostujućih navijača često čula, unatoč brojnijim domaćim navijačima.