Serie A

Inter pobjegao Juventusu na velikih 15 bodova prednosti

U posljednjem susretu 27. kola talijanskog nogometnog prvenstva Inter je na San Siru pobijedio Genou s 2-1, povećavši prednost nad drugoplasiranim Juventusom na čak 15 bodova.
Sport / Nogomet | 04. 03. 2024. u 23:10 Bljesak.info

Milanski sastav je poveo u 30. minuti golom Kristjana Asllanija, a osam minuta kasnije Alexis Sanchez je s bijele točke povećao na 2-0.

Genoa se vratila u život u 54. minuti smanjivši na 2-1 pogotkom Johana Vasqueza.

Gosti su u 66. minuti zabili i drugi gol, ali je pogodak Vitinhe poništen zbog zaleđa.

Sažetak utakmice OVDJE

Inter vodi na ljestvici sa 72 boda, Juventus je drugi sa 15 bodova manje, dok je treći Milan sa 56 bodova. Genoa drži 12. poziciju sa 33 boda.

Rezultati:

Inter - Genoa 2-1 (Asllani 30, Sanchez 38-11m / Vasquez 54)

Nedjelja:

Verona - Sassuolo 1-0 (Swiderski 79)
Empoli - Cagliari 0-1 (Jankto 69)
Frosinone - Lecce 1-1 (Cheddira 45+2 / Cerofolini 61-ag)
Atalanta - Bologna 1-2 (Lookman 28-11m / Zirkzee 57, Ferguson 60)
Napoli - Juventus 2-1 (Kvaratskhelia 42, Raspadori 88 / Chiesa 81

Subota:

Torino - Fiorentina 0-0
Monza - Roma 1-4 (Carboni 87 / Pellegrini 38, Lukaku 42, Dybala 63, Paredes 82-11m)
Udinese - Salernitana 1-1 (Kamara 45+3 / Tchaouna 10)