Griezmann ušao u legendu

Golijada u madridskom derbiju, pobjede Seville i Valencije

U utakmici 18. kola Španjolske lige Atletico i Getafe su odigrali 3-3, sva tri pogotka Atletico je zabio s igračem manje, a bod je Getafeu donio Borja Mayoral golom iz penala u 93. minuti.
Sport / Nogomet | 20. 12. 2023. u 00:20 Bljesak.info/Hina

U uzbudljivoj utakmici Atletico je s igračem manje vodio s 3-1 do 87. minute, a onda primio dva gola.

U 38. minuti susreta, pri rezultatu 0-0, Crnogorac Stefan Savić dobio je drugi žuti karton, no to nije spriječilo Colchonerose da postignu tri gola, ali na kraju ipak ostanu bez pobjede.

Junak je bio Antoine Griezmann s dva gola (44, 69pen), koji je zabio 173 gola za Atlético Madrid i izjednačio klupski rekord španjolske legende Luisa Aragonésa.

Alvaro Morata (63) je još bio strijelac za domaćine, dok su Borja Mayoral (53) i Oscar Rodriguez (87) još zabijali za Getafe.

GOLOVI

Atletico je sada treći na ljestvici s devet bodova manje od Girone.

U drugom ogledu Sevilla je kao goste nadigrala Granadu s 3-0 pogocima Pedrose (23), Ocamposa (32) i Ramosa (49).

Najzanimljiviji trenuci OVDJE

Nogometaši Valencije svladali su s 1-0 Rayo Vallecano.

Pogodak za šestu pobjedu Valencije i šesti prvenstveni poraz Rayo Vallecana postigao je Sergi Canos u 61. minuti.