La Liga

Domaće pobjede Villareala i Valencije, gostujuća Seville

Nogometaši Villarreala slavili su kod kuće protiv Espanyola s 4-2 u utakmici 31. kola španjolske Primere. Valencia je kao domaćin pobijedila Valladolid 2-1.
Sport / Nogomet | 27. 04. 2023. u 23:19 Bljesak.info

Strijelci za Villarreal u pobjedi protiv Espanyola bili su Etienne Capo (53, 90+2), Dani Parejo (63) i Nicholas Jackson u 80. minuti.

Golove za katalonski klub postigli su Javi Puado u 45. i Joselu u 73. minuti. GOLOVI

Villarreal je na petom mjestu sa 50 bodova, a Espanyol na pretposljednjem, 19. mjestu sa 28 bodova i prijeti mu ispadanje.

Valencia je kao domaćin pobijedila Valladolid 2-1. Valladolid je poveo golom Kylea Larina u šestom, ali su Muktar Diakhabi u 60. i Javier Guerra Moreno u trećoj minuti sudijske nadoknade Valenciji donijeli preokret i pobjedu. GOLOVI

Valencia je na 16. poziciji s 33 boda, a Valladolid je na 14. s dva boda više.

Lucas Ocampos donio je kasnim golom (90+2) tri boda Sevilli na gostovanju kod Athletica Bilbao.