Premiership

Cristiano Ronaldo prekinuo loš niz Uniteda

Nogometaši Manchester Uniteda vratili su se na četvrto mjesto ljestvice engleskog prvenstva pobjedom protiv Brightona od 2-0.
Sport / Nogomet | 16. 02. 2022. u 00:05 Bljesak.info

Niz od tri uzastopne utakmice bez pobjede United je prekinuo golovima Cristiana Ronalda (51) i Brune Fernandesa (90+7) u pobjedi 2-0 nad Brightonom.

Nakon što je Brighton imao bolje prilike u prvih 45 minuta, stanje na travnjaku okrenulo se u korist Uniteda početkom nastavka.

Prvo je Ronaldo postigao svoj prvi pogodak u 2022. godini snažnim udarcem s vrha kaznenog prostora, a samo minutu potom Dunk je isključen zbog grubog prekršaja na Elangi.

Pobjedu Uniteda u posljednjim trenucima dvoboja potvrdio je Fernandes koji je sam sjurio prema suparničkom golu sa sredine igrališta, piše Hina.

United sada ima 43 boda, četiri manje uz utakmicu više od trećeg Chelseaja, a dva više od petog West Ham Uniteda. Brighton je u sredini ljestvice, deveti sa 33 boda.

Vodi Manchester City sa 63 boda, devet manje uz utakmicu manje ima drugi Liverpool.