I konduktera i stanicu...

Drugoligaš na Old Traffordu eliminirao Manchester United iz FA Kupa

Došlo je do lutrije penala, a nakon osme serije mladi Elanga je promašio i engleski drugoligaš Middlesbrough je prošao u osminu finala FA Cupa.
Sport / Nogomet | 05. 02. 2022. u 00:25 Bljesak.info

Nogometaši Manchester Uniteda doživjeli su u petak šokantan poraz na Old Traffordu od Middlesbrougha - ispali su u šesnaestini finala FA Cupa nakon penala. Nakon 120 minuta bilo je 1:1.

Prva velika prilika na utakmici bio je penal Cristiana Ronalda u 20. minuti, no on je to promašio. Samo pet minuta kasnije Sancho je zabio za vodstvo Uniteda.

U 64. minuti Middlesbrough je izjednačio nakon sumnjivog gola koji je postigao Crooks.

Došlo je do lutrije penala, a nakon osme serije mladi Elanga je promašio i engleski drugoligaš je prošao u osminu finala FA Cupa.

Penale su za manchesterski sastav zabili Mata, Maguire, Fred, Ronaldo, Fernandes, McTominax i Dalot.

Ovo je još jedno razočarenje za Cristiana Ronalda dan uoči 37. rođendana (CR7 je rođen 5. veljače 1985. u Funchalu).

Pred Manchester Unitedom je već 8. veljače gostovanje kod Burnleya, a ni tamo nemaju pravo na kiks.