VIDEO

Brozović asistirao, Ronaldo zabio pa suca počastio salvom uvreda

Sudac je poništio pogodak zbog prekršaja, a to je žestoko razljutilo Portugalca koji ga je počastio salvom uvreda. Između ostalog, na španjolskom mu je kazao: "Ku*vin sine".
Sport / Nogomet | 30. 08. 2023. u 10:04 Bljesak.info

Marcelo Brozović i društvo stigli su do nove ligaške pobjede. Al Nassr je na domaćem terenu svladao Al Shabab (4:0), a sjajnu je utakmicu odigrao Cristiano Ronaldo.

U 13. minuti susreta Portugalac je doveo svoju momčad u vodstvo pogotkom s bijele točke, a samo pet minuta kasnije ponovno se trese gostujuća mreža, prenosi Gol.hr

Zabio je Ronaldo na Brozovićevu asistenciju, koji je sjajno izveo korner, no njihovo veselje nije bilo dugog vijeka.

Do kraja susreta Al Nassr je zabio još tri pogotka, Ronaldo u 38. minuti, Mane u 40. i Al-Ghannam za konačnih 4:0 u 80. minuti.

Poništeni pogodak Cristiana Ronalda možete vidjeti OVDJE.