Barcelona nakon najbrže primljenog pogotka do preokreta

U susretu 13. kola španjolskog nogometnog prvenstva Barcelona je preokretom porazila Deportivo Alaves sa 2-1 nakon što su gosti poveli već u 18. sekundi utakmice.
Sport / Nogomet | 12. 11. 2023. u 22:18 Bljesak.info

Alaves je poveo u 18. sekundi utakmice. Ilkay Gundogan je izgubio loptu na centru nakon čega je uslijedila brza kontra gostiju koju je u pogodak pretvorio Samuel Omorodion.

Bio je to najbrži pogodak Alavesa u povijesti Primere, no rekord lige još uvijek drži Joseba Llorente koji je u siječnju 2008. zabio gol za Real Valladolid protiv Espanyola nakon 7.22 sekunde utakmice.

Barcelona je uspjela izjednačiti u 53. minuti. Jules Kounde je centrirao u šesnaesterac, gdje je loptu dočekao Robert Lewandowski i lijepo zabio glavom Barcelona je preokrenula rezultat golom poljskog napadača iz jedanaesterca u 78. minuti, piše Hina.