Serie A

Atalanta svladala Torino i izbila na vrh ljestvice

Ovom pobjedom Atalanta je izbila na vrh ljestvice sa 10 bodova, koliko ima i druga Roma, dok je Torino osmi sa sedam bodova.
Sport / Nogomet | 01. 09. 2022. u 23:02 Bljesak.info

Junak pobjede Atalante bio je Nizozemac Koopmeiners koji je postigao sva tri gola, prvog i trećeg s bijele točke u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena i 84. minuti, a drugog preciznim udarcem sa 20 metara u 47. minuti.

Hrvatski reprezentativni veznjak Nikola Vlašić bio je strijelac jedinog pogotka za Torino. Vlašić je pogodio mrežu Božice snažnim udarcem sa 10-ak metara nakon dodavanja Pellegrija.

Istovremeno su Bologna i Salernitana igrale 1-1 (0-0). Domaće je u vodstvo doveo Arnautović (52-11m), a izjednačio je Dia (88).

Salernitana sada ima pet, a Bologna dva boda.