Velika pobjeda Zrinjskog

Zrinjski iznenadio Sparse, isključen trener domaćih

Košarkaši Zrinjskog ostvarili su jako važnu pobjedu u borbi za ostanak, pobijedili su sarajevski Spars sa 66:64.
Sport / Košarka | 17. 03. 2022. u 19:17 M.V. | Bljesak.info

HKK Zrinjski došao je do treće pobjede u prvenstvu i tako si prilično povećao izglede u borbi za ostanak. Mostarci su pobijedili sarajevski Spars (66:64), člana Druge ABA lige, i to nakon što su gubili u završnici utakmice.

Tri minute prije kraja gosti su vodili 64:60, no Zrinjski je u te tri minute uspio postići šest vezanih poena, usput obranivši svaki napad Sparsa.

Inače, domaći su do pobjede došli bez svog trenera Nevena Nikolića kojeg su suci isključili već u prvoj četvrtini utakmice.

Anes Podojak je sa 16 koševa predvodio domaće, 13 koševa i šest skokova dodao je Omar Pajić, a po 10 Robert Soldo i Josip Čović. Kod Sparsa je 17 koševa i osam skokova imao bivši igrač Zrinjskog Marko Ramljak.