Promo uspješniji

Zrinjski opet poražen: Važni bodovi otišli u Donji Vakuf

U zaostaloj utakmici košarkaškog prvenstva Bosne i Hercegovine košarkaši Zrinjskog izgubili su od Proma iz Donjeg Vakufa sa 73:81 na svom terenu.
Sport / Košarka | 18. 02. 2022. u 18:47 M.V. | Bljesak.info

Bila je to jako važna utakmica za obje ekipe, pogotovo za Zrinjski koji je trenutno na samo jednoj pobjedi u prvenstvu, kada mu se obrišu rezultati protiv izbačenog Čelika.

No, Promo je ipak bio uspješniji ostvarivši pobjedu 81:73. Domaći su imali malu prednost (66:65) četiri minute prije kraja, no čak tri minute nisu postigli ni poen, a Promo je serijom 10:0 riješio pitanje pobjednika.

Shane Gatling (28 poena) i Aleksandar Ilić (20) postigli su više od pola gostujućih koševa. Kod Zrinjskog je Milenko Veljković imao 17 poena, a Josip Naletilić 14 koševa uz osam asistencija.

Bljesak.info / Eman Šertović i Anes Podojak

Promo je sada na sedam pobjeda i siguran je u sredini, dok je Zrinjski uvjerljivo zadnji s omjerom 1-13.