Kvar na semaforu

VIDEO I U Los Angelesu dvije minute trajale pola sata

Utakmicu su iz prvog reda promatrali Novak Đoković, Jennifer Lopez, a imali su što vidjeti na parketu. Sjajan duel LeBron Jamesa i Stepha Curryja.
Sport / Košarka | 17. 03. 2024. u 10:41 Bljesak.info

Večer ranije organizacijski stvari nisu najbolje izgledale u Austinu gdje je San Antonio dočekao prvake. Večer kasnije slične stvari su se događale na utakmici Lakersa i Golden State Warriorsa.

Sat koji označava trajanje napada je stvarao velike probleme košarkašima jedne i druge ekipe u završnici utakmice. Kod rezultata 124:117 minutu u pol prije kraja. Te posljednje dvije minute su trajale skoro pola sata. Na kraju je ipak nekako utakmica završena, Warriorsi su slavili 128:121.

Utakmicu su iz prvog reda promatrali Novak Đoković, Jennifer Lopez, a imali su što vidjeti na parketu. Sjajan duel LeBron Jamesa i Stepha Curryja. James je postigao 40 poena, devet asistencija i osam skokova. D’Angelo Russell dodao je 23 poena i 13 asistencija

Curry je prije nekoliko dana proslavio 36 rođendan, Lakersima je ubacio 31 poen. Posljednje tri utakmice je propustio zbog uganuća desnog gležnja. Klay Thompson dodao je 26 s klupe, a Jonathan Kuminga 23. Lakersi su bili lišeni pomoći Anthonyja Davisa koji nije igrao posljednje tri trećine nakon što je zaradio neugodnu ozljedu oka u prvoj

Jedni i drugi se grčevito bore za play off, Warriorsi su na devetom mjestu (35-31), Lakersi deseti (36-32). U ovom trenutku su u play inu.

New York Knicksi su u gostima s 98:91 nadigrali Sacramento Kingse, a Bojan Bogdanović je odigrao 24 minute za pobjedničku momčad i ubacio devet koševa (šut iz igre 4/11, trice 1/4) uz četiri skoka i jednu asistenciju. Jalen Brunson imao je rekordna 42 poena za Knickse (40-27), koji su pobijedili četvrti put u zadnjih pet utakmica. Kod Sacramenta (38-28) najbolji je bio Domantas Sabonis s 21 ubačajem i 14 skokova.

Minnesota Timberwolves su u Salt Lake Cityju sa 119:100 svladali Utah Jazz. Mike Conley zabio je 25 koševa u povratku u Salt Lake City, a Anthony Edwards je predvodio Minnesotu (46-21) s 31 košem, deset skokova i pet asistencija. Kod Utaha (29-38) najbolji je bio Collin Sexton s 22 poena i 10 asistencija. Luka Šamanić nije konkurirao za sastav Utaha za ovu utakmicu.