Gorjelo je i u Fejićevoj ulici
U dućanu u Fejićevoj ulici u Mostaru u ponedjeljak je izbio požar koji je lokaliziran, potvrđeno je za Bljesak.info iz Profesionalne vatrogasne postrojbe Mostar.
"Kolege su se vratile i požar je lokaliziran, a izbio je na električnoj instalaciji", rekli su iz PVP-a Mostar za Bljesak.info.
Prema dostupnim informacijama, vatrogasci su intervenirali na terenu i spriječili širenje požara.
Više detalja o nastaloj šteti zasad nije poznato.
Podsjetimo, u ponedjeljak ujutro izbio je i veliki požar na mostarskoj deponiji, a u gašenje su se, uz vatrogasce, uključili vojska i air-tractori.
S deponije se vatra proširila na zgrade javnog poduzeća, a u jednom trenutku svi su evakuirani iz kruga deponije zbog opasnosti. Gust dim i neugodan miris šire se gradom.
Gašenje požara još traje, a Grad Mostar izdao je upozorenje građanima zbog zagađenog zraka, posebno onima koji žive u naseljima uz deponiju.
Ovo nije prvi put da gori deponija, ali požar dosad nije poprimio ovakve razmjere.