KK Široki

Žetva medalja Širokobriježana na 3. kolu Dalmatinske lige

Karate klub Široki po prvi put je nastupio na ligi te ostvario vrhunski rezultat.
Sport / Ostali sportovi | 02. 10. 2022. u 18:34 Bljesak.info

Danas je u Šibeniku održano 3.kolo dalmatinske karate lige koja je okupila 21 klub i oko 500 natjecatelja.

Karate klub Široki po prvi put je nastupio na ligi te ostvario vrhunski rezultat. ''Uspjeli smo izboriti 14 finala, a osvojili smo ukupno 23 medalje'', poručili su iz kluba.

Zlato su osvojili: Mia Sesar, Marko Brkić, Karlo Bilać, Gabrijel Bilać, Petra Sesar, David Sesar, Tomo Sesar, Mislav Čović i Matej Sesar.

Srebrni su bili: Mladen Kožul, Stanko Čolak, Tea Cigić, Mihael Bošnjak i Vladimir Naletilić.

Broncu su osvojili: Domagoj Čović, Mateo Naletilić, Marta Knezović, Borna Barbarić, Laura Bilać, Ante Zovko, Barbara Kolobarić, Gabrijel Bošnjak i Josip Ćužić.

''Ovo je bila odlična provjera pred državno prvenstvo i vrhunska predstava naših članova. Sljedeći tjedan nastupamo u Mostaru na Zrinjskom karate kupu'', poručuju iz KK Široki.