Šitoki Brijeg

Taekwondo Klub Zrinjski sjaji na Prvenstvu Herceg Bosne

Unatoč konkurenciji od 320 natjecatelja, klub je s ponosom osvojio 7 medalja, uključujući i priznanje za najboljeg vrtićanca turnira.
Sport / Ostali sportovi | 04. 12. 2023. u 08:56 Bljesak.info

Ovaj vikend predstavljao je pravu pobjedu za Taekwondo klub Zrinjski koji je sudjelovao na Prvenstvu Herceg Bosne održanom u Širokom Brijegu.

Na čelu uspjeha bio je Ante Šetka, osvojivši zlatnu medalju i ponosno noseći titulu najboljeg natjecatelja u svojoj dobnoj kategoriji nakon tri iznimne pobjede.

Srebrne medalje su pripale Niki Dragović, Marku Šetki, Petri Martinac i Katji Šetki, pokazujući raznolikost talenta unutar kluba. Luka Pandža i Luka Martinac okitili su se brončanim medaljama.

Tim su uspješno vodili treneri Vlatka Živkušić i Hrvoje Marijanović, izražavajući ogromno zadovoljstvo postignutim rezultatima. Taekwondo Klub Zrinjski slavi ove iznimne uspjehe, postavljajući visoke standarde za nadolazeća natjecanja.