Medalje

Taekwondo klub Zrinjski odličan na Prvenstvu BiH 2022.

Zlatnu medalju i titulu prvakinje BiH nakon 4 pobjeđene borbe osvojila je Iva Šetka.
Sport / Ostali sportovi | 14. 03. 2022. u 09:37 Bljesak.info

Taekwondo klub Zrinjski nastupio je 12.03.2022. na Prvenstvu BiH 2022 za sve uzrasne kategorije u Zenici, na kojem je nastupilo 600 natjecatelja iz 41 kluba.

Zlatnu medalju i titulu prvakinje BiH nakon 4 pobjeđene borbe osvojila je Iva Šetka. Titulu viceprvaka BiH u kategoriji vrtićanaca osvojio je Marin Čuljak, dok su broncu sa odličnim borbama izborili Nika Dragović, Petra Martinac, Luka Martinac, Ante Šetka i Toma Rozić.
Klub su još predstavljali Roko Baković, Marko Šetka, Romano Blažević i Hrvoje Marijanović, ali su unatoč dobro odrađenim borbama ostali bez plasmana.

Također treba pohvaliti Ivu Šetku koja je pored titule državne prvakinje bila 3 u ukupnom poredku mlađih kadetkinja kojih je bilo 62.

Na turniru je sudio i trener TK Zrinjski David Marijanović koji je bio jedini sudac iz Mostara i ujedno najmlađi sudac turnira.

Ekipu su predvodili treneri Vlatka Živkušić i Hrvoje Marijanović, priopćio je Taekwondo klub Zrinjski.