Svaka čast!

Taekwondo klub Cro Star "bez milosti" i u Livnu

"Ekipa je imala dosta pobjeda i jako sam zadovoljna postignutim rezultatima".
Sport / Ostali sportovi | 28. 10. 2023. u 19:06 Bljesak.info

Mostarski Taekwondo klub Cro Star nastavlja nizati uspjehe. Nakon uspješno odrađenog turnira u Zadru, Mostarci su u subotu nastupili na Livno Openu-u na kojem je sudjelovalo oko 400 natjecatelja.

Članovi Cro Stara su osvojili 16 medalja (6 zlatnih, 3 srebrne, 7 brončanih) i 2 ekipna plasmana.

Zlato su osvojili Ivano Ivanković, Marko Bošnjak, Petar Šimun Zovko, Iva Marić, Mia Drežnjak i Mia Ivanković.

Srebrom su se okitili Marko Bošnjak, Petar Šimun Zovko i Petra Pavlović, a broncu su osvojili Ivan Skoko, Marko Bevanda, Matej Dankić, Mateo Barbarić, Antonia Marić, Iva Marić i Mia Drežnjak.

U disciplini kick za najmlađe, djevojčice su se izborile za ekipno 2. mjesto a dječaci su zauzeli 3. mjesto u ekipnom plasmanu.

"Ekipa je imala dosta pobjeda i jako sam zadovoljna postignutim rezultatima. Ovo nam je bio posljednji kontrolni turnir pred nadolazeći Otvoreni Kup Federacije BiH i Kup Ambasadora Koreje dok će naši najmlađi nastupiti na Otvorenom Kupu Šampiona", rekla je trenerica Klaudia Marić.

Turnir se održao na 6 borilišta u sportskoj dvorani Dalibor Perković – Dali u Livnu s elektronskom opremom Daedo.

Ekipu su vodili treneri Klaudia Marić i Boris Knezović.