Karate klub Široki Brijeg

Širokobriježanka Ružica Hrkać treća na Državnom prvenstvu Hrvatske u karateu

Nakon prvog izgubljenog kola na odluku sudaca 3:2, Hrkać je uspjela osvojiti broncu kroz repasaž, ali ostaje dojam da joj je mjesto bilo u finalu
Sport / Ostali sportovi | 04. 12. 2017. u 09:43 Bljesak.info

Karate klub Široki Brijeg / Ružica Hrkać

Ružica Hrkać iz Karate kluba Široki Brijeg osvojila je treće mjesto u kategoriji kadetkinje do 47 kilograma na Državnom prvenstvu Hrvatske održanom u Rijeci.

Nakon prvog izgubljenog kola na odluku sudaca 3:2, Hrkać je uspjela osvojiti broncu kroz repasaž, ali ostaje dojam da joj je mjesto bilo u finalu.

Osim nje, Karate klub Široki Brijeg na Prvenstvu su predstavljali Goran Hrkać i Anamaria Skoko.

Hrkać je u kategoriji U-21 mlađi seniori izgubio borbu za treće mjesto iako je imao vodstvo od 1:0, a do polufinala je došao s dvije uvjerljive pobjede od 4:0. Anamarija Skoko u kategoriji kadetkinje do 54 kilograma zaustavljena je u prvom kolu.