Adria Tour

Rubljov protiv Đokovića u finalu

Ruboljov je prepoznatljivom agresivnom igrom razoružao sedmog tenisača svijeta i sa sve tri pobjede u skupini izborio mjesto u večerašnjem finalu, koje će započeti u 20 sati.
Sport / Ostali sportovi | 21. 06. 2020. u 16:39 Bljesak.info

Ruski tenisač Andrej Rubljov (ATP - 14.) pobijedio je Nijemca Alexandera Zvereva (ATP - 7.) sa 4-2, 4-1 u dvoboju posljednjeg kola po skupinama na zadarskom turniru Adria Toura, čime je izborio pravo boriti se protiv Novaka Đokovića za naslov pobjednika.

Nedjeljni program u teniskom centru na Višnjiku započeo je pobjedom najbolje rangiranog hrvatskog igrača Borne Ćorića koji je sa 4-3 (4), 4-3 (2) svladao Srbina Peđu Krstina i osvojio drugo mjesto u svojoj skupini, u kojoj je već u subotu prvu poziciju i plasman u finale izborio Novak Đoković.

U preostala dva dvoboja po skupinama Đoković će se za finale zagrijati protiv povremenog hrvatskog Davis Cup reprezentativca Nine Serdarušića, dok će Marin Čilić svoj zadarski nastup zaključiti dvobojem protiv Srbina Danila Petrovića i pokušati doći do svoje prve pobjede