Uzbuđenja u polufinalu

Poznati finalisti 52. izdanja Kutije šibica

U drugom poluvremenu uslijedio je preokret CB Sea Wolf-Spegre kojoj su finale donijeli Antonio Blažević golom iz kaznenog udarca u 25. minuti te Mirko Rogošić koji je zabio u 32. minuti za konačnih 2:1.
Sport / Ostali sportovi | 29. 12. 2023. u 00:55 Bljesak.info

Ekipe CB Sea Wolf-Spegra i PP-Domograd igrat će u petak u finalu seniorskog turnira 52. izdanja Kutije šibica.

CB Sea Wolf-Spegra u prvom je polufinalu pobijedila Biberon Koestlin 2:1. Biberon Koestlin je poveo u 13. minuti, a strijelac je bio Vitor Hugo De Lima Da Silva. U drugom poluvremenu uslijedio je preokret CB Sea Wolf-Spegre kojoj su finale donijeli Antonio Blažević golom iz kaznenog udarca u 25. minuti te Mirko Rogošić koji je zabio u 32. minuti za konačnih 2:1.

U drugom polufinalu PP-Domograd je s 4:3 svladao Feroterm-Čamber gradnju koja je vodila 3:2 četiri minute prije kraja susreta kada je Josip Šoljić pogodio vlastitu mrežu. No, s dva brza gola, u 38. i 39. minuti Filip Matijašević donio je pobjedu PP-Domogradu.

Prije njega strijelci su za PP-Domograd bili Filip Bungić (9) i Nikola Eller (27), dok su prva dva gola u poraženom sastavu dali Darko Ivanković (20) i Zvonimir Šućur (25).