Čestitke!

Mostarski galebovi viceprvaci Božićnog judo turnira u Splitu

JK Neretva zauzela je ekipno drugo mjesto i to sa jednim porazom od JK Split i dvije pobjede nad JK Tempo i JK Kaštela.
Sport / Ostali sportovi | 17. 12. 2023. u 14:34 Bljesak.info

Posljednji turnir u godini judaši mostarske Neretve obilježili su na sjajan način. U gradu Splitu održao se ekipni judo turnir. Ekipu mostarskih judaša uzrasta do 13 godina činilo je 7 dječaka i 1 djevojčica koji su nastupili na Božićnom ekipnom judo turniru u Splitu.

Turnir je organiziran od strane Judo Kluba Split, a sudjelovale su četiri judo ekipe (JK Split, JK Kaštela, JK Tempo i JK Neretva). Iako je ekipa JK Neretva u startu gubila 0-2 od svake ekipe jer klub nije imao prve dvije kategorije (34 i 38 kg), jedini poraz bio je 6-3 od ekipe domaćina. Ostale dvije ekipe mostarska Neretva je sa lakoćom pobijedila.

Pored osvojeni srebrenih medalja, naši članovi su osvojili i prigodne paketiće i pehar za drugo ekipno mjesto.

Srebrene medalje osvojili su Antonio Aničić, Jelena Ćeško, Karlo Knezović, Adnan Gološ, Pavle Bošnjak, Ermin Gološ, Ivano Doko i David Zovko.

Podsjećamo da je JK Neretva ove godine bio domaćin prvog državnog kata prvenstva BiH. Uz sjajnu organizaciju ovaj klub se okitio prvacima BiH u uzrastu U13, U18 i U23 i sveukupnim prvakom BiH.

Ono sto je preostalo u 2023.godini je tradicionalni domjenak i izbor najboljih među najboljim, naveli su u priopćenju.