Mlada igračica

Mia Hadžović u pohodu na europski vrh

Mia je neprikosnovena prvakinja Bosne i Hercegovine, koja se prošlog tjedna okitila trostrukom titulom Državne prvakinje, osvojivši zlata u pojedinačnoj, dubl i mješovitoj dubl konkurenciji.
Sport / Ostali sportovi | 07. 06. 2023. u 10:08 Bljesak.info

Najperspektivnija igračica stolnoteniskog kluba Bosna i jedna od najperspektivnijih stolnotenisačica Bosne i Hercegovine, Mia Hadžović, trenutno 10. igračica u Europi u svojoj kategoriji (20. na svijetu), u periodu od 7. do 11. lipnja nastupa u švedskom Helsingborgu na WTT Youth Contender takmičenju svjetske serije.

Nakon nastupa na turnirima održanim u Slovačkoj, Austriji i Njemačkoj, Mia će u švedskom Helsingborgu pokušati osvojiti nove bodove koji će je približiti samom vrhu europske i svjetske rang liste. Njen trud i rad je prepoznao i izbornik kadetske reprezentacije Bosne i Hercegovine, te je Mia pozvana u reprezentaciju Bosne i Hercegovine u kategoriji U-13, a nakon takmičenja u Švedskoj, 7 dana će boraviti u Zagrebu gdje se održava Europsko prvenstvo u toj kategoriji.