STK Bosna

Mia Hadžović osvojila stonoteniski turnir svjetske serije WTT Youth Contender Helsingborg

Sport / Ostali sportovi | 12. 06. 2023. u 08:30 Bljesak.info

Nakon 5 dana natjecanja i boravka u švedskom Helsingborgu, članica stolnoteniskog kluba Bosna, Mia Hadžović, osvojila je 1. mjesto u kategoriji U-11 na prestižnom natjecanju WTT Youth Contender Helsingborg, a u odlučujućem meču pobijedila je igračicu iz Kazahstana, Shodiyonu Kamilzhanovu rezultatom 3:1 (7:11, 11:6, 11:3, 14:12), te donijela trofej u Bosnu i Hercegovinu.

Mia je putovala u pratnji roditelja, a uz nju je bio i njen trener Amar Korjenić.

To je ujedno i njen najveći uspjeh u dosadašnjoj karijeri, a ujedno i jedan od najvećih uspjeha ikad ostvarenih u bosanskohercegovačkom stolnom tenisu, navode u priopćenju.

Cijela ekipa je u Zagrebu, gdje će narednih 7 dana nastupati na prvenstvu Europe u kategoriji do 13 godina.