Slijede pripreme za SP u Australiji

Lana završila nastup na Svjetskom kupu

Nakon fenomenalne godine u kojoj je osvojila sedam medalja, Lanu očekuje još jedno veliko takmičenje, Melbourne je sredinom prosinca domaćin Svjetskog prvenstva u kratkim bazenima.
Sport / Ostali sportovi | 23. 10. 2022. u 11:11 Bljesak.info

Najbolja bosanskohercegovačka plivačica Lana Pudar završila je svoj nastup na Svjetskom kupu u Berlinu. Posljednji nastup danas Lana je imala u utrci na 100 leptir gdje je na kraju imala ukupno 13. rezultat kvalifikacija.

U svojoj utrci, Lana je zauzela treće mjesto s vremenom 58.84 iza
Finkinje Lahtinen (57.94) i Čehinje Seemanove (57.91), plivačica koje su izborile nastup u finalu. U istoj utrci, Amina Kajtaz je zauzela šesto mjesto s 59.11. Tako su još jednom na ovom Svjetskom kupu u istoj utrci nastupile dvije plivačice iz Mostara, grada koji nema ozbiljan bazen, što je vjerojatno fenomen u svijetu plivanja.